Medus – unikalus maisto produktas. Žmonija ieško „supermaisto“, grynina ir maišo medžiagas, bet nemato, kad toks produktas jau yra sukurtas ir tiekiamas mums mažų, darbščių, sudėtingos sandaros gyvūnėlių dėka. Tūkstančiai bičių aplanko milijonus žiedų, kad surinktų nektarą ir perdirbtų jį į ypatingą natūraliai konservuotą energijos ir maisto medžiagų atsargą, su beveik neribotu galiojimo laiku ir taip iki galo ir neištirtu unikalių savybių kompleksu. Ar medus vaistas nuo visų ligų? Ne, bet tai puikaus skonio ir aromato maistas, saldumynas ir kartu imuniteto stiprinimo priemonė, kuri turėtų būti daug plačiau vartojama.

 

Mūsų Bičių Sodo medus būna kelių rūšių:

  • Pirmasis, pavasarinis, surinktas iš žydinčių sodų, klevų bei pienių žiedų. Tai labai šviesus, švelnaus aromato, „draugiškas skrandžiui“ medus.
  • Vasaros pradžios medus, labai saldus ir šviesus įvairių pievų žiedų medus, švelnaus skonio ir aromato.
  • Liepų medus. Be abejo, surinktas ne vien tik iš liepų žiedų, bet liepų aromatas ryškiai juntamas. Šis medus stiproko skonio, bene labiausiai tinkamas kaip stiprinanti ir profilaktinė priemonė atėjus peršalimų sezonui.
  • Paskutinis, rugpjūčio mėnesio, medus. Tamsios gintarinės spalvos, skoniu ir aromatu šiek tiek primenantis karamelę, pievų žiedų medus su lipčiaus priemaiša. Toks medus turtingas mineralais ir labai naudingas žmogui.

 

Mes garantuojame, kad:

  • Bičių šeimos nemaitinamos cukraus sirupu medaus sukimo sezono metu;
  • Mūsų bitės nebuvo gydytos nuo varozės kenksmingomis, išliekančiomis meduje bei vaške cheminėmis medžiagomis;
  • Medus filtruojamas per 2 - 1,5 mm sietus -  tik tiek, kad būtų pašalintos stambios pašalinės dalelės, o žiedadulkės ar kitos natūraliai esančios meduje priemaišos išliktų.

Šiuo metu pavasarinio medaus pardavimui jau nebeturime.

Turime pardavimui liepos 16 dieną išsukto medaus.

0,5 l stiklainio kaina 5 eurai.

Tel. 861805978, el.paštas: astariune@gmail.com

 

spausdinti